ვახტანგ ცაგარელს ქუთაისის საპატიო მოქალაქის წოდება მიენიჭა
ქუთაისის საერთაშორისო უნივერსიტეტი დიდი სიამაყით აცხადებს, რომ საერთაშორისო-საქველმოქმედო ფონდ “ქართუს” პროექტების დირექტორს, ქუთაისის საუნივერსიტეტო ქალაქის დირექტორსა და ქუთაისის ადრონული თერაპიის ცენტრის ხელმძღვანელს ვახტანგ ცაგარელს ქუთაისის საპატიო მოქალაქის წოდება მიენიჭა.
ქუთაისის მერის მოვალეობის შემსრულებელმა დავით ერემეიშვილმა გვირილობის დღესასწაულზე ვახტანგ ცაგარელს, ქუთაისის მიმართ გაწეული ფასდაუდებელი ღვაწლისა და ამაგის გამო, განსაკუთრებული მადლობა გადაუხადა და სპეციალური ჯილდო გადასცა.
ქუთაისის საერთაშორისო უნივერსიტეტი გულწრფელად ულოცავს ვახტანგ ცაგარელს ამ აღიარებას და წარმატებებს უსურვებს მას!

Kutaisi International University (KIU) is honored to announce that Mr. Vakhtang Tsagareli - Projects Director at the International Charitable Foundation "Cartu," Director of Kutaisi University Campus, and Head of the Kutaisi Hadron Therapy Center - has been awarded the title of Honorary Citizen of Kutaisi.
This prestigious recognition was presented during the annual celebration of Kutaisoba - Gviriloba Day. On this occasion, the Acting Mayor of Kutaisi, Mr. David Eremeishvili, extended his gratitude to Mr. Tsagareli for his exceptional contributions to the city and presented him with an award.
Kutaisi International University congratulates Mr. Tsagareli on this distinguished honor and wishes him continued success in all his future endeavors.